online casino cambodia
  • SARAYALTI MAHALLESİ, 4 KARATAY SOKAK, NO3/A, UŞAK/MERKEZ
  • 0532 243 77 91
  • info@ustuniplik.com

Rejenere İplik Nedir ?

Rejenere İplik Nedir ?

Rejenere İplik Nedir ?

11 Mart 2022, 23:53700

Rejenere İplik Nedir ?

Çeşitli tekstil atıklarının (iplik parçası, kumaş kırpıntıları, pamuk, viskon ve polyester içeren lifler) toplanıp elyaf haline getirilmesi rejenere ipliğin hammaddesini oluşturmaktadır.

Geri dönüştürülmüş elyafları müşterilerimizin talebine uygun olacak şekilde pamuk, polyester ve akrilik elyaflarla harmanlayarak iplikteki mukavemet artışı sağlanmaktadır. Bu elyafları kullanarak çeşitli renk ve kalınlıklarda ileri teknoloji Open End makinelerimizde çevre dostu rejenere iplikler üretilmektedir.

Geri dönüşüm, hem doğal hem de sentetik esaslı tekstil atıkları için en iyi çözüm yolu olarak görülmekte ve tekstil atıkları  çevreye zarar vermeden ekonomiye kazandırılmaktadır

Firmamız rejenere iplikte farklı numaralarda triko,dokuma ve mop kullanımına göre üretim yapmaktadır. Karışımlar müşteri talebine bağlı olarak ağırlıklı akrilik, pamuk ve polyester türlerinden oluşmaktadır. Zengin renk seçenekleri sunan kartela renklerine bağlı kalmayıp müşterilerin talep ettiği özel renklere de çalışıp üretimini yapmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum Yap

Son Yazılar

Rejenere İplik Nedir ?
Rejenere İplik Nedir ?11 Mart 2022, 23:53
Web Sitemiz Açılmıştır
Web Sitemiz Açılmıştır11 Mart 2022, 23:53

Etiketler

Takip Edin

WhatsApp